ГЕОЛОГИЯ

Геология для частного дома

Наша компания поможет Вам сделать первые шаги как для оформления участка так и начала строительства на ней, так как имеет инновационное высокоточное геодезическое оснащение и современное программное обеспечение для обработки полученной информации.

Подробнее
Геология для строительства

Наши квалифицированные землеустроители разработают документацию для отвода земельных участков и способствовать согласованию при необходимости.

Подробнее
Геология для промышленных объектов

При возникновении потребности подготовим дополнительные документы, поможем апеллировать отказ или невыполнение обязательств органами власти по утверждению проекта отвода за месторасположением Вашей земли.

Подробнее
Геология для линейных объектов

Наша компания поможет Вам сделать первые шаги как для оформления участка так и начала строительства на ней, так как имеет инновационное высокоточное геодезическое оснащение и современное программное обеспечение.

Подробнее
Статическое зондирование грунтов

Наша фирма с многолетним опытом работы по городу Киеву и Киевской области и техническими возможностями в своем штате имеет соответствующих специалистов по квалификационным сертификатами.

Подробнее
Лабораторные исследования грунтов

Стоимость работ определяется в зависимости от вида и сложности работ, площади, местности, количества объектов недвижимого имущества на участке и сроков выполнения.

Подробнее

Геодезичні роботи – це один з перших і дуже важливих етапів як при оформленні земельних ділянок так і будівництві на них, та їх благоустрою.

Наша компанія допоможе Вам зробити перші кроки як для оформлення ділянки так і початку будівництва на ній, так як має інноваційне високоточне геодезичне оснащення та сучасне програмне забезпечення для оброблення отриманої інформації, що надає змогу кваліфікованоі вчасно виконувати інженерно-геодезичні, топографічні та кадастрові роботи нашими сертифікованими спеціалістами.

Наші кваліфіковані землевпорядники розроблять документацію для відведення земельних ділянок та сприятимуть погодженню за необхідності. Наша команда фахівців здійснить виготовлення проектів відведення та інших видів технічної документації необхідних для оформлення землі. Погоджуємо проекти по всіх без виключень інстанціях. Ми юридично підковуємо та допомагаємо на будь-якому з етапів відведення земельної ділянки. Ціна на кожен об’єкт розраховується індивідуально.При виникненні потреби підготуємо додаткові документи, допоможемо апелювати відмову або невиконання зобов’язань органами влади щодо затвердження проекту відведення за місце розташуванням Вашої землі.

 

Термін виконання геодезичних займає від 1-2 дні з моменту замовлення. Супутня послуга - погодження топографічної зйомки в органі містобудування та архітектури становить близько 1 місяця. Наша фірма з багаторічним досвідом роботи по місту Києву і Київській області та технічними можливостями у своєму штаті має відповідних спеціалістів із кваліфікаційними сертифікатами для виконання землевпорядних та геодезичних робіт. Ми маємо можливість і виконуємо повний комплекс землевпорядних та геодезичних робіт "під ключ". Вартість робіт визначається в залежності від виду та складності робіт, площі, місцевості, кількості об’єктів нерухомого майна на ділянці та строків виконання.