БУРІННЯ СВЕРДЛОВИН

Документальне оформлення свердловин

Буріння свердловини - це не тільки сам процес заглиблення в грунт і подачі води в будинок або на об'єкт. Важливим етапом буріння свердловини є і процес оформлення документів.

Детальніше
Буріння свердловин на воду

Буріння свердловин на воду - єдиний спосіб отримати якісну питну воду в необхідному обсязі, як для приватного будинку, так і для промислових об'єктів. Компанія "ІВК" - професійна команда з виконання буріння свердловин будь-якої глибини і складності.

Детальніше
Облаштування свердловин

На вартість свердловини найбільше впливає вид і комплектація обладнання. Залежно від місця розташування свердловини, її глибини, грунту і необхідних одиниць обладнання та техніки, проводиться калькуляція.

Детальніше
Водоочистка

Досить складно отримати зі свердловини в наших широтах відразу ідеальну воду для пиття. Тим більше, якщо свердловина не глибока (до 10 м). А в деяких місцевостях навіть глибокі свердловини не дають воду прийнятної якості.

Детальніше
Тампонаж свердловин

Даний вид робіт здійснюється для свердловин, які з тих чи інших причин стали непридатними або вода, що надходить з них дуже поганої якості, або навіть небезпечна.

Детальніше
Дозвіл на спеціальне водокористування

Те, що свердловина знаходиться на вашій ділянці, ще не дає права використовувати воду, якщо ми говоримо про законність і легальності водокористування. Дозвіл на спеціальне водокористування є документом, який легалізує використання води з джерела, водойми, свердловини та ін.

Детальніше

Доступ до чистої води - потреба не тільки для приватних будинків, але і для будь-яких промислових об'єктів. Саме тому буріння свердловин на воду є настільки популярною і затребуваною послугою.

Компанія «ІВК» пропонує професійні послуги з буріння:

  • Документальне оформлення свердловин
  • Буріння свердловин на воду
  • Облаштування свердловин
  • Водоочищення
  • Тампонаж свердловин
  • Дозвіл на спеціальне водокористування

Буріння свердловин для приватних об'єктів:

  • Артезіанські свердловини на воду
  • Буріння свердловин на пісок
  • Буріння гранітних свердловин

 

Більшість наших клієнтів цікавить буріння свердловин на воду «під ключ». Що це означає і, які переваги отримує наш замовник?

ЕТАПИ РОБОТИ

1. Безкоштовний виїзд на ділянку і аналіз грунту

Проводимо візуальне досладження місцевості та грунтів

2. Заключення договору та оплата послуг

Обговорюємо план буріння свердловини з переліком використовуваної техніки і обладнання. Затверджуємо кошторис, підписуємо договір

3. Протягом обумовленого терміну наша бурова бригада приїжджає на ділянку і проводить роботи

Бурова техніка прибуває на ділянку, проводить розмітку і буріння, встановлюються обсадні труби і насосне обладнання

4. Проводиться прокачування свердловини до візуально чистої води

Відбувається пуско-налагодження свердловини і прокачування першої води

5. Підключаємо Ваш будинок до системи водопостачання

Прокладаємо магістраль для введення води в будинок і підключаємо точки водозабору

6. Видача паспорта на свердловину і сервісних документів

Готуємо документи на свердловину із зазначенням основних показників (глибина, дебіт, основне обладнання, дата буріння та ін.)

Наш технічних потенціал дозволяє проводити високоточне буріння на будь-яких водоносних горизонтах: Полтавський, Бучацького, Харківський, Юрський і Сеноманский. На балансі компанії «ІВК» є, як бурильна техніка на базі МАЗ, так і пересувні малогабаритні бурильні установки (МГБУ), що дозволяють надавати послуги на ділянках без під'їзду.

Звертайтеся до професіоналів, і ви заощадите час і нерви. Всі ваші завдання будуть виконані точно в строк і в чітко обумовлену вартість!