Дозвіл на спеціальне водокористування

Те, що свердловина знаходиться на вашій ділянці, ще не дає права використовувати воду, якщо ми говоримо про законність і легальності водокористування. Дозвіл на спеціальне водокористування є документом, який легалізує використання води з джерела, водойми, свердловини та ін.
Дозвіл на спецводокористування - документ, що дає право приватним особам або підприємствам використовувати воду з артезіанських свердловин, водойм, річок в дозволеному кількості, а також право на скидання стічних вод належної якості в водойми.

Дозвіл на спеціальне водокористування видається на різні терміни:

  • До 5-ти років при скиданні забруднених стічних вод промисловими об'єктами.
  • Від 5-ти до 25-ти років для всіх інших випадків водокористування.

При відсутності дозвільного документа регіональні природозбережні підрозділи Міністерства охорони навколишнього середовища можуть накласти штраф.

Для отримання дозволу на спеціальне водокористування потрібно подати пакет документів, надати всі дані по об'єкту і також дані замовника. Оскільки процес трудомісткий і вимагає досвіду, даний вид робіт часто доручають підрядникам.

Наша компанія надає послуги з оперативного отримання дозвільних документів на водокористування, як для приватних осіб, так і для промислових і комерційних об'єктів.