Водоочистка

Досить складно отримати зі свердловини в наших широтах відразу ідеальну воду для пиття. Тим більше, якщо свердловина не глибока (до 10 м). А в деяких місцевостях навіть глибокі свердловини не дають воду прийнятної якості.

Якість води - це не індивідуальний показник. Це строго регламентовані вимоги до питної води, продиктовані нормами СЕС. Для визначення якості води зі свердловини проводять хімічний аналіз води (інколи і бактеріологічний).

Основні показники, на які варто звернути увагу в аналізі - залізо, жорсткість, нітрати. Якщо якісь з цих показників перевищують норму, воду зі свердловини необхідно доочіщать.

Фахівці компанії «ІВК» надають розширені консультації та підбір водоочисного обладнання, як для приватних будинків, так і для промислових об'єктів.

Для правильного підбору фільтрів для очищення води зі свердловини обов'язково беруться до уваги такі показники:

  • Кількість точок водозабору
  • Кількість проживаючих в будинку (людей на об'єкті)
  • Пікове споживання води
  • Вимоги до води (призначення води)

Коли основна інформація отримана, формується комерційна пропозиція, в якій будуть представлені як бюджетні варіанти фільтрів, так і дорогі системи водоочищення.

Правильно підібране і змонтоване обладнання на ділянці дозволить вам користуватися чистою водою цілодобово в будь-якому приміщенні: і на кухні, і у ванній, і в санвузлах. Більш того, технічна вода також буде доступна для поливу ділянки, квітника або городу.

Водопідготовка з розумом і гарантією - це наша основна задача!