ПРОЕКТУВАННЯ

Проектування свердловин

Проектування водозабірних свердловин - відповідальна і важлива частина роботи перед бурінням. Для виконання грамотного проекту залучаються геологи, геодезисти, бурильники і інженери.

Детальніше
Проектування тампонажу свердловин

Тампонаж свердловини проводиться в разі необхідності ізолювати воду з водоносного шару від попадання в свердловину або зі свердловини - в водоносний шар.

Детальніше
Проектування дренажних систем

Проектування дренажних систем - важлива і невід'ємна частина роботи перед будь-яким видом будівництва на ділянці. Це основа, з якої починаються всі інші інженерні роботи на об'єкті.

Детальніше
Проектування водопониження

При будівництві будь-яких споруд на ділянці, обов'язково потрібно зробити проект водопониження. Особливо якщо мова йде про місцевість, яка піддається частим і рясним опадам або має високий рівень грунтових вод.

Детальніше
Проектування захисту від підтоплення

Ризик підтоплення промислових і громадських об'єктів в наших широтах досить великий. Будь-яке будівництво починається з проектів, в тому числі - проекту захисту від підтоплень.

Детальніше
Проектування штучних водойм

Штучні водойми виконують дуже багато різних функцій: від декоративної (місце відпочинку людей в або за межами населених пунктів) до контрольної (забезпечити стабільність водокористування).

Детальніше