Проектування дренажних систем

Проектування дренажних систем - важлива і невід'ємна частина роботи перед будь-яким видом будівництва на ділянці. Це основа, з якої починаються всі інші інженерні роботи на об'єкті.

У наших широтах і нашому кліматі проблема затоплень, надлишку вологи в грунті і підняття рівня ґрунтових вод є поширеною. Це означає, що факторів, що впливають на водну нестабільність грунту досить багато. Все це необхідно обов'язково враховувати при будівництві будь-яких будівель і споруд.

Дренажна система являє собою магістраль дренажних труб і дренажний поле, виконане зі спеціальної засипки і матеріалів.
Першим етапом розробки дренажного поля є його проектування. До уваги приймаються дані геолого-розвідувальних заходів, які дозволяють оцінити висоту грунтових вод і спрогнозувати їх пікове підняття з урахуванням даних за кількістю опадів.

Проектування дренажного поля включає точну схему водозниження з відведенням зайвої вологи в зливову каналізацію, водойму або дренажний поле.

Проектування глибинного дренажу обов'язково має передбачати установку оглядових колодязь і іло- і піскоуловлювачів для оперативного сервісного обслуговування дренажної системи.

Проектна документація обов'язково має:

  • Всі позначки дренажної системи і оглядових точок
  • Загальну довжину дренажу і його окремих частин
  • Діаметр дренажних труб, матеріал виготовлення, вид дренажної засипки
  • Нахил труб
  • Пропускну здатність дренажу

Термін служби дренажної системи 20-30 років.
Замовляйте проектування дренажної системи на ділянках будь-якого призначення і отримайте повний комплекс документів за прийнятною ціною і в обумовлені терміни!