Проектування захисту від підтоплення

Ризик підтоплення промислових і громадських об'єктів в наших широтах досить великий. Будь-яке будівництво починається з проектів, в тому числі - проекту захисту від підтоплень.

Гідрогеологія дозволяє відповісти на питання можливих коливань рівня підземних вод, а математичне моделювання - оцінити техніко-економічні ризики та потенційні збитки. Тому грамотний проект захисту від затоплення здатний не тільки запропонувати вирішення проблеми з урахуванням можливих варіантів, але і з точністю розрахувати ймовірність тих чи інших подій і їх шкоду для об'єкта.

З урахуванням можливих ризиків на тій чи іншій ділянці, а також беручи до уваги характер можливих підтоплень, пропонується кілька варіантів захисту:

  • Акумуляція і відведення зайвої вологи або високого рівня води за допомогою дренажних магістралей
  • Штучне (насипне) підвищення рівня забудови, що дозволить навіть при піковому піднятті рівня грунтових вод, отримати безпечну висоту будівлі.

На будь-якому об'єкті при проектуванні забудови, обов'язково проводяться геолого-вишукувальні та гідрогеологічні роботи, щоб оцінити тип ґрунту, рівень ґрунтових вод, частоту опадів, вологість ґрунту та ін. Всі ці роботи, якісно проведені фахівцями нашої компанії, дають можливість розробляти проекти з високою точністю , що дозволить уникнути затоплень або зайвої вологості в приміщенні.